MANAŽÉR INZERCIE

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Q – MEDIA, Thurzova 16, 036 01 MARTIN, BRATISLAVA, KOŠICE - www.q-media.sk
Ponúkaný plat:
nadštandardná provízia + odmeny
Termín nástupu:
dohodou
Druh pracovného pomeru:
živnosť
Náplň práce
Predaj inzertného priestoru do dvojmesačníka ZÁHRADA & BÝVANIE, ročenky pre celú rodinu IDEA a ročenky pre
celiatikov BEZlepku
Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
Budovanie dlhodobých obchodných vzťahov
Zodpovednosť za plnenie obchodných plánov
Výhody
Zaujímavé finančné ohodnotenie
Možnosť osobného rastu, ďalšieho vzdelávania a sebarealizácie
Pružný pracovný čas (s pevnou časovou zložkou)
Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie: minimálne stredoškolské s maturitou
Ďalšie požiadavky na uchádzača

Základy práce s PC
Predchádzajúca skúsenosť v oblasti predaja podmienkou
Vynikajúce komunikačné a vyjednávacie schopnosti
Schopnosť zdravej argumentácie
Samostatnosť a cieľavedomosť
Pozitívny prístup a orientácia na zákazníka
Vysoké pracovné nasadenie
Ambicióznosť, odhodlanie, vytrvalosť a samovzdelávanie
Informácie o výberovom konaní
Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené kritériá, pošlite svoj životopis na e-mail: inzercia/alt64/qmedia.sk
kontaktovať budeme uchádzačov spĺňajúcich požiadavky.